Vážení rodičia a priatelia školy!

Podporte našu školu Vašimi 2% z dane aj tento rok. Pomôžete nám tým naďalej skvalitňovať vzdelávanie. Ďakujeme!

Tlačivo na stiahnutie

Údaje:

Názov: OZ ZŠ J.A. Komenského Komárno

IČO: 42202159

Právna forma: Občianske združenie

Ulica: Komenského ul. 269/3

Mesto: Komárno

PSČ: 94501

Usporiadať svoj život a svoju rodinu do časovej priamky bola zábava a dozvedeli sme sa opäť všeličo nové o spolužiakoch. Pravdaže, dôležitá bola aj prezentácia pred celou triedou. Zvládli sme to na jednotku.

STOPY 3.cé

25.04.2024

Na svete je mnoho stôp. Dnes sme sa ale dozvedeli, že existujú aj uhlíkové stopy. Skúmali sme, čo ich spôsobuje a ako môžeme tie naše zmenšiť. Zistili sme, akú veľkú stopu urobí naša trieda za jeden deň... bolo to šokujúce! Budeme sa snažiť tie naše uhlíkové stopy minimalizovať a pomôcť tak našej Zemi.

Čítanie je aktivita, ktorej sa môžeme venovať za každého počasia. Kniha nás nielen pobaví, ale poskytne aj nové informácie alebo nám dá podnet pre hľadanie nových informácií a faktov. Presne tak postupovali aj deti z 3. a 5. oddelenia ŠKD na ZŠ J.A.Komenského. Pod hlavičkou UNICEF sme našli rozprávky z rôznych krajín, nestačilo nám si ich len...

Minulý týždeň sa každý žiak tešil na piatok. Že prečo? Lebo sme šli do kina pozrieť si ďalší príbeh Kung-Fu Pandy. Bolo nám spolu fajn, nakúpili sme pukance a limonádu, pohodlne sa usališili v kreslách a preniesli sme sa do čarovnej rozprávky. Takto pekne by sme chceli ukončiť každý týždeň.

"Plávanie je pre nás hračka "
- vraví každý tretiak aj tretiačka.
Prešli sme kurzom plaveckým,
štýly sme zvládli s postojom statočným.
Voda je naša kamarátka,
čo zdravie utužuje skrátka.